Katarzyna Sielawa – Prezeska Fundacji

Katarzyna Sielawa, mama Mai w spektrum autyzmu, prezeska Fundacji SAWNCI, z zawodu fotograf. Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej nauczyło ją sumienności i odpowiedzialności. Nie poddaje się, mimo napotykanych przeszkód, dąży sukcesywnie do wyznaczonych celów. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ułatwia współtworzenie dwóch grup wsparcia dla rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością.
Członek Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Alicja Listek – Wiceprezeska Fundacji

Alicja Listek, mama nastoletniej Uli oraz Michała w spektrum autyzmu, wiceprezeska Fundacji SAWANCI, współprowadząca grupę wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.
Absolwentka Politechniki Krakowskiej, przez 8 lat Kierownik Laboratorium Badań Środowiska Pracy. Jej domeną są zaangażowanie, rzetelność i otwarty umysł.
Podstawą efektywnej pracy jest konkretne działanie, to sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.


Marta Dobkowska – Koordynator ds. komunikacji i mediów społecznościowych

Marta Dobkowska, mama 16-letniej Dalii z autyzmem.
W Fundacji SAWANCI koordynator do spraw kontaktów i mediów społecznościowych. Z zawodu technik masażysta. Prowadzi Facebookową grupę wsparcia dla rodziców z niepełnosprawnościami. Zajmuje się prowadzeniem strony fundacji na portalu Facebook jak również Instagram.
Otwarta na świat, maksymalnie zaangażowana w pomaganie innym, pełna pozytywnej energii.

Aleksandra Nawrat – Specjalistka ds. projektów i fundraisingu

Aleksandra Nawrat – mama na pełnym etacie. Ma Troję dzieci, 20-letnią Zuzannę, 8-letniego Antoniego i 4-letnią Hannę.
Ola przez wiele lat pracowała w handlu. Jej wykształcenie związane jest z elektroniką i kosmetyką. Hobbystycznie robi torty artystyczne. Kobieta wielozadaniowa, pełna pasji, optymizmu oraz wiary w ludzi. Skuteczna w działaniach. Każdej pracy, której się podejmie oddaje 100% siebie i swojej energii.

 

Skip to content