MY

Katarzyna Sielawa – Prezes Fundacji

Katarzyna Sielawa, mama 10-letniej  Mai z autyzmem, od ponda 3 lat prezes Fundacji SAWNCI, z zawodu fotograf. Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej nauczyło ją sumienności i odpowiedzialności. Nie poddaje się, mimo napotykanych przeszkód, dąży sukcesywnie do wyznaczonych celów. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów ułatwia współtworzenie dwóch grup wsparcia dla rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością.
Członek Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Alicja Listek – Wiceprezes Fundacji

Alicja Listek, mama 13 letniej Uli oraz 10 letniego Michała z autyzmem, od ponad 3 lat wiceprezes Fundacji SAWANCI, współprowadząca grupę wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.
Absolwentka Politechniki Krakowskiej na Technologii Chemii Nieorganicznej, przez 8 lat Kierownik Laboratorium Badań Środowiska Pracy. Jej domeną są punktualność, rzetelność i otwarty umysł.
Podstawą efektywnej pracy jest konkretne działanie, to sprawia, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Marta Dobkowska – koordynator ds. komunikacji i mediów społecznościowych

Marta Dobkowska, mama 14 letniej Dalii z autyzmem.
W Fundacji SAWANCI koordynator do spraw kontaktów i mediów społecznościowych. Z zawodu technik masażysta. Prowadzi Facebookową grupę wsparcia dla rodziców z niepełnosprawnościami. Zajmuje się prowadzeniem strony fundacji na portalu Facebook jak również Instagram.
Otwarta na świat, maksymalnie zaangażowana w pomaganie innym, pełna pozytywnej energii.