Sawanci & Spectrum – grupa wsparcia!

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście.” – Robert Baden–Powell.

Sawanci & Spectrum – grupa wsparcia to miejsce, gdzie każdy dobrowolnie może podzielić się swoimi troskami, doświadczeniami, spostrzeżeniami i radościami. To przestrzeń dla rodziców, opiekunów osób z autyzmem, którzy doświadczają stresu, frustracji, niemocy. W miłej, kameralnej grupie, możecie posłuchać lub opowiedzieć o tym wszystkim, co dla Was ważne. Dołącz, przekonaj się, że są ludzie, którzy borykają się z podobnymi problemami związanymi z wychowaniem dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju. U nas każdy jest mile widziany.
Na grupie wsparcia znajdziesz opiekunów dzieci i dorosłych niepełnosprawnych, terapeutów, nauczycieli, i inni specjalistów. Możesz zapytać, możesz doradzić, możemy razem popłakać i możemy razem się pośmiać!
Chcemy stworzyć przestrzeń potrzebnych informacji, dobrego słowa. Nie musisz być sam, czy to na początku drogi czy też w wieloletniej walce o zdrowie swojej bliskiej osoby. Działamy 7 miesięcy, a nasze grono liczy już ponad 200 osób.
Zapraszamy do Sawanci & Spectrum – grupa wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content