Szkolenie kadry „Niepełnosprawność a seksualność”

Nasza fundacja to nie tylko pomoc dzieciom w spektrum.
Naszym zdaniem, pomoc zaczyna się od dobrze przeszkolonej, kompetentnej i świadomej kadry. Nauczyciele, terapeuci, specjaliści to często ludzie, którzy spędzają z dziećmi w ciągu dnia najwięcej czasu.
To oni widzą ich potrzeby, są świadkami sukcesów, są z nimi w gorszy i lepszy czas. To oni doradzają, pomagają często zagubionym rodzicom.
Stąd wziął się pomysł na zwiększenie kompetencji członków fundacji, kadry współpracującej z fundacją oraz wolontariuszy.
Szkolenie już za nami, to był bardzo inspirujący dzień. Pani dr Izabela Fornalik certyfikowana psychoterapeutka CBT, pedagożka specjalna, edukatorka seksualna w procesie certyfikacji na seksuologa klinicznego, poprowadziła szkolenie „Niepełnosprawność a seksualność” finansowane z konkursu, z którego udało nam się pozyskać środki – NOWEFIO na lata 2021-2023 ?

Dziękujemy Pani doktor za pełne profesjonalizmu szkolenie i uczestnikom za tak liczne przybycie i miłe słowa!
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Śląskie NoweFio, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS – dziękujemy za umożliwienie nam działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content